• guidance
  1. 1

Yasal Uyarılar

Bu internet sitesi sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Bu sitenin içerikleri Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve aynı yöndeki Avrupa Birliği Hukukçular için Davranış Kuralları’na uygun olarak güncellenmiştir.

Bu sitede sunulan bilgiler bağlayıcı hukuki tavsiye ya da avukat/müvekkil ilişkisi kurulumu olarak yorumlanamaz. Bu siteye erişen kişiler, kendi hukuki işleri için gerekli tavsiyeler bakımından bağımsız danışmanlık almaları yönünde teşvik edilmektedirler.

Aktürk AB bu sitede yer alan bilgilere erişmekten ya da dayanmaktan kaynaklanan zararlar için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Aktürk AB, bu siteye link veren ya da bu siteden link verilen harici internet sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.

Bu internet sitesinde gösterilen markalar, tasarımlar ve fotoğrafların fikri mülkiyet hakları Aktürk AB’ye aittir.

Aktürk AB, bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda ve herhangi bir bildirime gerek olmaksızın düzeltme hakkını saklı tutar ve bu sitenin kullanımı ile doğrudan veya dolaylı olarak bağlantılı her türlü sorumluluğu reddeder.

İnternet sitesinin içeriği ile ilgili her türlü yazılı soru ve yorumlarınız için Info@Akturk.av.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.